KIBRIS GEZİSİ

Fiyat Bilgisi Alınız.

Bilgi

Kıbrıs’ın bilinmeyen yüzünü keşfetmek için hazır mısınız? Şunda anlaşalım Kıbrıs tatili ile Kıbrıs gezisi çok farklı şeyler. Bizim Yavru Vatan’da ne çok gezilecek, görülecek yer varmış meğer! Yavru Vatana davetlisiniz... Akmonya Turzim Kıbrıs gezilerini bekleyiniz.Çok Yakında...

Rezervasyon İçin: 0 276 227 62 48

AKMONYA TURİZM

 

KIBRIS GEZİSİ

 

1.GÜN :  Akşam saat 22:30’da Anıt önünde toplanarak,otobüsümüze binerek Antalya ya doğru hareket ediyoruz.Yolda vereceğimiz mola ardından sabah saatlerinde Antalya Hava Limanına varıyoruz.Hava Limanına girişimizin ardından toplu olarak çekin işlemleri için valizlerimizi teslim edip,uçuş kartlarımızı alıyoruz.Yine toplu halde saat 06:40 Uçağımızla Lefkoşe’ye hareket ediyoruz.Saat 07:45 Lefkoşe Hava Limanına iniyoruz.Valizlerimizi aldıktan sonra,toplu halde dışarı çıkıyoruz.Burada bizi bekleyen Otobüsümüze binip,rehber eşliğinden Magosa’ya doğru hareket ediyoruz.Burada sabah kahvaltımızı aldıktan sonra,

LEFKOŞE-MAGUSA : Yeşil hat sınırı,Girne Kapısı,Lala Mustafa Paşa Camısı,Venedik sarayı kalıntıları,Namık Kemal Meydanı,Namık Kemal Zindanlığı,Magusa surlar içi,Kapalı Maraş.Öğle yemeğimiz için yemek molası veriyoruz.

Daha sonra saat 15:00 gibi Girne’de bulunan otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

 

2.GÜN :  Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra saat 07:45’de bizi bekleyen otobüsümüze binip 29 Ekim Törenlerine katılmak üzere Lefkoşeye gidiyoruz.Tören bittikten sonra yine otobüsümüze binip Girneye Hareket ediyoruz.Burada alacağımız öğle yemeğimizin ardından otelimize gidiyoruz.Burada misafirlerimiz serbest ediyoruz.İsteyen misafirlerimiz çarşıya gidip özel alışverişlerini yapabilirler.Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

 

3.GÜN : Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra saat 11:00’de bizi bekleyen otobüsümüze binip rehber eşliğinde Maviköşk,Karaoğlanoğlu şehitliği,Boğaz şehitliği,Beşparmak dağları üzerinden Lefkoşeye geliyoruz.Burada Barbarlar müzesini gezdikten sonra Akşam yemeği molamızı veriyoruz.Yemekten sonra Lefkoşe Hava Limanına gidiyoruz.Yine toplu halde Hava Limanına girip çekin işlemlerimizi tamamlayıp, saat 21:45’de Uçağımıza toplu halde binerek Antalya Hava Limanına doğru hareket ediyoruz.Antalya ya indikten sonra bizi bekleyen otobüsümüze binip Uşak’a doğru hareket ediyoruz.